Päivä(t)

:

H(s)

:

Minuutti(a)

:

Second(s)

Cheer Minit Level 1
1. Seinäjoki Silver Sharks Pretty 11:05
2. Tampereen Pyrintö Bling 11:11
3. Porin Cheerelading Akatemia Mini Celsius 11:17
4. Rauman Cheerleading seura Water Sprites 11:23
5. Unity Cheer Turku Dignity 11:29
6. Dream Team Tampere Supercats 11:35
7. Seinäjoki Silver Sharks Serene 11:41
8. Tampereen Pyrintö Halogens 11:47
9. Seinäjoki Crocodiles Fireflies 11:53
10. Liikuntaseura Pori/DSC Diamonds 11:59
11. Tampereen Pyrintö Shimmer 12:05

Cheer Minit Level 2
1. Kankaanpään Voimistelijat Superstars 12:11
2. Porin Cheerleading Akatemia Mini Beeta 12:18
3. Turun Cheerleadingseura Smash Meritähdet 12:25
4. Liikuntaseura Pori/DSC Dragons 12:32
5. Seinäjoki Silver Sharks Shiny 12:39
6. Rauman Cheerleadingseura Little Mermaids 12:46
7. Seinäjoki Crocodiles Felines 12:53

Cheer junnut Level 2
1. Tampereen Pyrintö Glow 13:00

Ryhmästunt minit Level 2

1. Kankaanpään Voimistelijat Shooting Stars 13:07

ENSIMMÄINEN BLOKKI PÄÄTTYY Klo 13:14.
Palkintojen jako alkaa välittömästi ja se aloitetaan Cheer Minit Level 1 mitalien jaolla. 

BLOKKI 2 alkaa klo 14:15

Cheer klassikot Level 2
1. Tampereen Pyrintö Heat 14.20
2. West Coast Vikings Cheerleaders Rust 14:27

Cheer Minit Level 3
1. Porin Cheerleading Akatemia Mini Alfa 14:34
2. Seinäjoki Silver Sharks Fancy 14.41

Cheer junnut Level 3
1. Turun Cheerleadingseura Smash Coyotes 14:48
2. Seinäjoki Silver Sharks Dazzle 14:55
3. Rauman Cheerleadingseura Mermaids 15:02

Cheer aikuiset Level 3

1.Tampereen Pyrintö Firestorm 15:09

Cheer junnut Level 4

1. Seinäjoki Silver Sharks Wicked 15:16
2. Tampereen Pyrintö Flickers 15:23

Ryhmästunt minit Level 3

1. Tampereen Pyrintö Sparkles 15:30
2. Dream Team Tampere Wonders 15:34
3. Tampereen Pyrintö Fireflies 15:38
4. Tampereen Pyrintö Firelights 15:42
5. Tampereen Pyrintö Firewhirls 15:46
6. Liikuntaseura Pori/DSC Daydream 15:50
7. Tampereen Pyrintö Sparkly 15:54
8. Tampereen Pyrintö Shootingstars 15:58
9. Tampereen Pyrintö Sunshine 16:02

Ryhmästunt junnut Level 3

1. Liikuntaseura Pori/DSC Darkness 16:06
2. Liikuntaseura Pori/DSC Definite 16:10

Ryhmästunt aikuiset all girl level 6

1. Tampereen Pyrintö Katinkontti 16:14

2. Tampereen Pyrintö Thunderstorm 16:18
3. Tampereen Pyrintö Thunderstruck 16:22

Blokin 2. palkintojen jako alkaa klo 16:55

Etusivulle