Näytös 105

Päivä(t)

:

H(s)

:

Minuutti(a)

:

Second(s)

Näytös 105

Huone 105 – Liikuntaseura Porin ohjaajat

Nalle tahtoo koputella – Taaperot
Koreografia ja ohjaus Saara Kotiranta

Kevät – DSC Damselflies
Koreografia ja ohjaus Jenna Lappalainen, Kristiina Myllymäki
Mimosa Vesalainen

Helmien kevät – NTV Helmet
Koreografia ja ohjaus Jenny Lousti

Kesän kukkaset – Nuput 4-5-vuotiaat
Koreografia ja ohjaus Liina Koski ja Amanda Nenonen

Dallas – Teamgym Chabitan (vapaaohjelma)
Koreografia ja ohjaus Raisa Koppelomäki

Oman elämänsä supersankarit – Ninjat + Superninjat
Koreografia ja ohjaus Sade-Maria Jokela ja Lotta Karppinen

Dustin kevät – DSC Dust
Koreografia ja ohjaus Jenna Lappalainen, Jutta Tervo, Kristiina Myllymäki ja Mimosa Vesalainen

My time to shine – Naisten telinevoimistelu Kilpa B-C
Koreografia ja ohjaus Raisa Koppelomäki

Olivia Furuholm – Naisten telinevoimistelu E-luokan permantosarja
Koreografia Elisa Ranne, ohjaus Raisa Koppelomäki

Timanttien loisto – DSC Diamonds
Koreografia ja ohjaus Anni Haapala, Pauliina Harjula, Elina Viikilä, Silja Elonen ja Janni Räisänen

Kilpaohjelma trampetilla – TeamGym Cherine
Koreografia ja ohjaus Raisa Koppelomäki

Kesän lapset – Nuput 5-7-vuotiaat
Koreografia ja ohjaus Kerttu Koskinen ja Viivi Lamminen

Dragonfliesien kevät – DSC Dragonflies
Koreografia ja ohjaus Janna Saarinen, Viivi Niekka ja Silja-Sofia Ilvonen

Sommartiden – C-E-luokka
Koreografia ja ohjaus Raisa Koppelomäki

Dragons kilpailuohjelma – DSC Dragons
Koreografia ja ohjaus Peppi Riento, Lotta Kuortti,
Maija Hakkarainen ja Saga Lehtonen

PALKITSEMINEN

Ystäväni, elämäni – Ulvilan ja Porin yhteinen Gymnaestrada-ryhmä
Koreografia Eerika Laalo-Häikiö
Ohjaus Pia Kiuru

Sammakkoprinsessa – Opaali
Koreografia ja ohjaus Viivi Lamminen

Pigalle – Vatsatanssiryhmä
Koreografia Katri Luomansuu ja Maritta Huida
Ohjaus Katri Luomansuu

Lumoavat perhoset – Breksia
Koreografia ja ohjaus Iida Kivikko, Hanna-Maija Peurala ja Kerttu Koskinen

Taikametsän Keijut – Elidea
Koreografia ja ohjaus Kati Huunanmaa-Taipale ja Emmi Tuomi

Oodi nuoruudelle – Sirium
Koreografia Tilda Tuurala
Ohjaus Anni Katajisto ja Pinja Polvi

Takaa-ajo – DanceMix
Koreografia Juliana Wallin
Ohjaus Juliana Wallin ja Cecilia Rantamaa

Lumoavat perhoset – Brienne
Koreografia ja ohjaus Iida Kivikko, Hanna-Maija Peurala ja Kerttu Koskinen

Siivet – Zirkonium
Koreografia Johanna Mattila
Ohjaus Linnea Österlund

Auringon lapset – Kuiske
Koreografia ja ohjaus Pia Kiuru, Kati Huunanmaa-Taipale ja Emmi Tuomi

Käsiohjelma helposti

Tilaa sähköinen käsiohjelma oman tapahtumaasi – 040 524 3643 – Ota yhteyttä